koncert

Na jaki koncert warto się wybrać w 2020 roku?

2020 rok będzie obfitował nie tylko w wiele cyklicznie odbywających się festiwali, które dobrze są nam znane, pojawią się także koncerty gwiazd światowego formatu, na które bilety warto zakupić z odpowiednim wyprzedzeniem. Jak się okazuje, ciekawe koncerty w 2020 będą związanie nie tylko z szeroko pojętą muzyką popularną, na liście interesujących pozycji coś dla siebie znajdą też fani muzyki rockowej, hip hopowej, a nawet klasycznej. Jeśli więc lubimy słuchać muzyki, a wyjścia na koncerty dają nam naprawdę dużo radości- warto sprawdzić, jakie gwiazdy zagrają w Polsce, w jakim terminie i w którym z polskich miast.

Koncerty gwiazd światowego formatu

Wiele osób marzy o tym, aby się na taki koncert udać, chociaż często cena biletu może nie należeć do najtańszych. Już w maju tego roku fani Celine Dion będą mieli okazję spotkać się z gwiazdą w aż dwóch polskich miastach- 23 maja w Łodzi oraz 25 maja w Krakowie. Jest to popowa piosenkarka ciesząca się dużą popularnością, która będzie w trakcie swojej długiej i wieloetapowej trasy koncertowej. Kolejnym ciekawym koncertem będzie wydarzenie zaplanowane na 5 czerwca, które ma mieć miejsce na Torze Wyścigów Konnych w Służewiecu. Tam swój koncert ma mieć młoda gwiazda muzyki pop, która ma już na swoim koncie kilka bardzo rozpoznawalnych i lubianych singli- mowa tutaj o Camili Cabello. Czerwiec to także dobry czas na koncert dla miłośników tych twórców, którzy mają już w swoim dorobku wiele lat kariery muzycznej. W Gliwicach, 15 czerwca pojawi się Lenny Kravitz, a koncert odbędzie się w Arenie Gliwice. Z kolei zagorzali fani rockowych brzmień na pewno nie mogą przejść obojętnie obok koncertu w PGE w Warszawie, gdzie 17 czerwca ma zagrać Guns N’Roses. Obok tego kultowego zespołu, rockowe klimaty to również koncert Kings of Leon na Stadionie we Wrocławiu 24 czerwca oraz zaplanowany na samą końcówkę tego miesiąca- bo na 30 czerwca- koncert zespołu System of a Down w krakowskiej Tauron Arenie.

Czas wakacyjny zawsze obfituje w ciekawe koncerty i festiwale

Jeśli więc chcemy przeżyć letnią przygodę życia- nasz wakacyjny wyjazd warto zaplanować tak, aby mieć możliwość wzięcia udziału w takim koncercie bądź też festiwalu. Wśród wydarzeń godnych polecenia znajdziemy Open’er Festival zaplanowany na lipiec, kiedy to zagra Kendrick Lamar, Twenty One Pilots oraz Taylor Swift. W lipcu ma mieć również miejsce Sunrise Festival, który odbędzie się w Podczelach w terminie od 24 do 26 lipca.

Drugi wakacyjny miesiąc to okazja do uczestnictwa w Pol’and’Rock Festival w Kostrzynie na samym starcie miesiąca, a także jakże popularny Fest Festival, który odbędzie się 14 sierpnia. Na tej imprezie z kolei ma się pojawić Mark Ronson, znany nam za pewne w wielu radiowych hitów. Jak więc widać- będzie się na co wybrać, szczególnie jeśli szukamy jakiejś ciekawej imprezy w czasie wakacyjnym. Oczywiście, największe wydarzenia festiwalowe zazwyczaj będą na nas czekać w większych polskich miastach, takich jak Warszawa, Kraków lub też Wrocław.